SGK güvencesiyle, hiçbir ücret ödemeden böbrek nakli!
Çapraz Nakil

Günümüzde yakınları böbrek bağışlamak istediği halde kan grubu uyumsuzluğu olduğu için bu isteğini gerçekleştiremeyen bir grup hasta ve hasta yakını mevcuttur. Her ne kadar kan grubu uyumu olmayan nakiller yapılabilir ise de, bu uygulamada başarı şansının daha az olması..

Güncelleme : 23.10.2014
Böbrek Nakli Ameliyatı

Operasyon genel anestezi altında yapılır. Genel anestezi sırasında tamamen uykuda olacağınız için operasyon boyunca herhangi bir şey hissetmez ve ağrı duymazsınız. Operasyondan önce anestezi uzmanı tarafından tıbbi değerlendirmeniz yapılır..

Güncelleme : 23.10.2014
Hastanemiz

Hastanemiz, bölgemizin ve kentimizin nüfus, sosyo kültürel dağılım, kolay ulaşım, otopark ve kolay büyüyebilme imkanları göz önüne alınarak Karşıyaka Bölgesi’nde 30.000 m2 arazi üzerine kurulmaktadır. 6 kat ve yaklaşık 22.000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermekte

Güncelleme : 01.05.2014
Sgk Kent

Sosyal güvenceniz ile Kent Hastane'sinde tedavi olabilir, sağlığınıza kavuşabilirsiniz. SGK anlaşmalı bölümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın

Güncelleme : 24.10.2014

Kent Hastanesi,
En fazla böbrek nakli gerçekleştiren özel hastane olma ünvanına sahip, uluslararası standartlarda yüksek hizmet kalitesi ve hasta memnuniyetini belgeleyen JCI akreditasyonuyla Türkiye'nin en deneyimli böbrek nakli ekibini bünyesinde bulundurmaktadır.